ΣΤΕΛΕΧΗ
Όνομα Τίτλος Title E-mail Skype
Γεώργιος Πικράκης Διευθύνον Σύμβουλος ΔΣ, Γενικός Διευθυντής President & Chief Executive info@pikrakis.com.gr
Ειρήνη Πικράκη Μέλος ΔΣ, Υπεύθυνη Member of the board epikraki@pikrakis.com.gr
Βαγγέλης Πικράκης Αντιπρόεδρος Δ.Σ., υπεύθυνος κουφωμάτων Vice president of the board vpikrakis@pikrakis.com.gr Vangelis Pikrakis
Αδαμαντία Πικράκη Υπεύθυνη Marketing & Ποιότητας, μέλος Δ.Σ. Marketing & quality director apikraki@pikrakis.com.gr adamantia.pikraki
Γιώργος Παγωμένος Υπεύθυνος εξαγωγών, μέλος Δ.Σ. Exports manager gpagomenos@pikrakis.com.gr pagomeno

 

ΟΡΓΑΝΟΓΡΑΜΜΑ

 

Όνομα Τίτλος E-mail Skype
Καλαιτζάκης Νίκος Σύμβουλος πελατών (κουφώματα) nkalaitzakis@pikrakis.com.gr Nikos Kalaitzakis
Γαλάτεια Δρουγκάκη Σύμβουλος πελατών (Κάγκελα) Galateia@pikrakis.com.gr Galateia Drougaki
Ελένη Ιατράκη Σύμβουλος πελατών (Κουφώματα) eiatraki@pikrakis.com.gr eleni_iatraki
Στέργιος Ψαράκης Υπεύθυνος ρολών-τοξωτών-σήτας  (Παραγωγής κουφωμάτων) spsarakis@pikrakis.com.gr stergios.psarakis
Γιώργος Φραγκιαδάκης Υπεύθυνος παραγωγής (Κάγκελα) gfragkiadakis@pikrakis.com.gr Giorgos Fragkiadakis
Ελένη Μανιά Υπεύθυνη τιμολόγησης (Πελάτες) emania@pikrakis.com.gr mania_el
Ελένη Σπυριδάκη Υπεύθυνη λογιστηρίου  (Προμηθευτές) espyridaki@pikrakis.com.gr
Βαγγέλης Τζανακάκης Υπεύθυνος μετρήσεων και συνεργείων τοποθέτησης Tzanakakis@pikrakis.com.gr  vagelis tzanakakis
Μαρία Πελεκάνου Εξυπηρέτηση πελατών Pelekanou@pikrakis.com.gr
Μαρία Συμεουδάκη Τμήμα εμπορικού & αποθήκης Symeoudaki@pikrakis.com.gr
ΠΙΚΡΑΚΗΣ

Γεώργιος Πικράκης

ΠΙΚΡΑΚΗ ΝΕΑ

Αδαμαντία Πικράκη

ΠΑΓΩΜΕΝΟΣ NEW

Γιώργος Παγωμένος

ΝΙΚΟΣ copy

Καλαϊτζάκης Νίκος

ΔΡΟΥΓΚΑΚΗ

Γαλάτεια Δρουγκάκη

ΨΑΡΑΚΗΣ

Στέργιος Ψαράκης

ΓΙΩΡΓΟΣ

Γιώργος Φραγκιαδάκης

ΜΑΝΙΑ

Ελένη Μανιά

ΕΛΕΝΗ

Ελένη Σπυριδάκη

ΜΑΡΙΑ

Μαρία Πελεκάνου

ΜΑΡΙΑ

Μαρία Συμεουδάκη

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

Βαγγέλης Τζανακάκης